Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 134 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Re: Nem működik...
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2015.08.30. 21:08 
Allergic to Real Madrid

Ez esetben figyelmetlennek érzem a helyzetet. :cry:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.08.30. 20:56 

Csak onnan jön, amelyik topikra fel vagy iratkozva. A felhasználói vezérlőpult - feliratkozások kezelése résznél látod, hogy mik ezek.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.08.30. 20:54 
Allergic to Real Madrid

Miért van az, hogy csak az olasz bajnokság topicjából kapok értesítéseket? Kicsit diszkriminatívnak érzem a helyzetet. :P

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.23. 22:12 

Swarely írta:
Nálam lehet a probléma, vagy a szerver gyengélkedik?

A szerver gyengélkedik, ezért ne verje szét senki a gépét.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.23. 15:15 
Self-appointed booze quality control technician

Itten is bajok lenni a oldallal.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.22. 23:47 
Allergic to Real Madrid

Én is ezzel a problémával küszködök.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.22. 22:50 

Hosonló gondok akadnak erre is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.22. 22:33 

Swarely írta:
Már jó pár napja, körülbelül minden harmadik kattintásnál nem tölt be az oldal "nem elérhető a weboldal" szöveggel, aztán frissítgetni kell, hogy tovább böngészhessek a topikok között.

Nálam lehet a probléma, vagy a szerver gyengélkedik? Google Chrome-ot használok, és igazából nem értek hozzá különösebben, ezért gondoltam megkérdem.

Nekem is ez van.

Akiknek tetszik: Carras

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.22. 22:32 

Swarely írta:
Már jó pár napja, körülbelül minden harmadik kattintásnál nem tölt be az oldal "nem elérhető a weboldal" szöveggel, aztán frissítgetni kell, hogy tovább böngészhessek a topikok között.

Nálam lehet a probléma, vagy a szerver gyengélkedik? Google Chrome-ot használok, és igazából nem értek hozzá különösebben, ezért gondoltam megkérdem.

Hetek óta kínlódok az oldallal. Eddig nem szóltam senkinek, mert én is azt hittem, hogy egyéni probléma...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.11.22. 22:24 

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.08. 18:36 

Ma megkaptam a csomagot, gyorsan ment :mrgreen:

"Ha egy hazugságot sokáig ismételgetnek embereknek, akkor az intelligensek számára az még ugyanúgy hazugság marad - a buták számára viszont igazsággá válik."

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.08. 03:22 

Nem tudtam hova tegyem, remélem ez a jó topik, és elér az illetékes(ek)hez.

Az oldalhoz tartozik egy szurkolói klub, MUSC Hungary néven. Röviden a lényeg:

Spoiler
1. Mennyi a szurkolói klub tagdíja? Az éves tagdíj 6 ezer forint, mely a naptári évre szól, azaz minden év december 31-én (Sir Alex Ferguson születésnapján) jár le, és minden év elején (vagy akár év közben is) meg lehet újítani.

2. Hogyan tudom befizetni? Személyesen, vagy átutalással. A manutd.hu-n található jelentkezési lap kitöltése után, e-mailben felvesszük veletek a kapcsolatot, melyben részletes tájékoztatást kaptok!

3. Mit kapok a tagdíjért? A tagdíjért 2014-ben egy, a szurkolói klub logójával ellátott pólót és egy tagsági kártyát küldünk nektek. Ezen felül tervezzük egy évben két közös találkozó szervezését (ezekről és a megrendezés időpontjáról lejjebb olvashatsz), de szívesen fogadjuk a tagok egyéb ötleteit is!

4. Beleláthatok-e a pénzügyekbe? A tagok mindegyike, megtekintheti az éves taggyűléseken a klub számlakivonatait.

5. Részt vehetek-e a klub közgyűlésein, és szavazhatok-e? IGEN! A tagoknak ez alapjoguk, az éves közgyűlésről pedig mindig hírt adunk.

6. Jár-e a tagkártyával "official membership"? NEM! Erre egyedül a Manchester Unitednél lehet előfizetni, a jogokat nem is adja ki senkinek! Így az egyes országok szurkolói klubja sem biztosít kerülőutat. Az official membershipet külön kell befizetni (ebben természetesen szívesen segítünk), de ha nem akarsz ÉLŐBEN meccsekre járni az Old Traffordra, akkor ennek kiváltása nem szükséges, hiszen a magyar szurkolói klub tagjaként így is részt vehetsz minden magyarországi szurkolói megmozduláson, és természetesen a magyar klubnak így is teljes értékű tagja lehetsz.

7. Mi a tagság legnagyobb előnye? A meccsnézés - ÉLŐBEN! A szurkolói klubok ugyanis minden nyáron tudnak igényelni jegyeket a következő szezon legnagyobb Premier League-meccseire, a legnagyobb ellenfelek (City, Chelsea, Arsenal, Liverpool) ellen, melyekhez egyébként drágábban, illetve nagyon nehezen lehet csak hozzájutni. A hivatalos szurkolói klubon keresztül viszont normális áron (értsd: nem az utazási irodák jóval drágább árain) tudtok hozzájutni.

2014 Július 7.-én elküldtem a tagsági díjnak számító 6000 forintot, pár napra rá kaptam is egy e-mail-t:
Idézet:
Kedves Csonka Dávid!

Beérkezett hozzánk a tagdíjad, köszöntünk a MUSC Hungary tagjai között!
A belépéshez járó csomag (egy szurkolói klubos póló és a tagsági kártya) augusztus végéig kiküldésre kerül a regisztráció során megadott címre.

Létrehoztunk egy facebook csoportot a klub tagjainak, hogy egyszeruen kapcsolatba kerülhessenek egymással.
Itt tudsz csatlakozni hozzá: http://www.facebook.com/groups/muschungary/

Üdvözlettel,
MUSC Hungary

Augusztus 22.-én felkerestem az egyik érintettet, hogy a közeljövőben változni hogy a levelezési címem, így ha nem tudják határidőben küldeni, írjanak. Erre azt a választ kaptam hogy kussoljak, van még 9 nap, meglesz. Természetesen nem jött meg. Szeptember 15.-én újra ráírtam, hogy hahó, eltelt 15 nap, erre azóta sem kaptam választ, és a várt küldemény sem jött meg. Október nyolcadika van. Megkérném a Szurkolói klub valamelyik vezetőjét hogy vagy:
- keressen fel, mert megváltozott időközben a címem, és küldje el az új címre a tagsági kártyát és a polót
- ha az előbbi nem megy, küldje vissza a 6000 forintot, és legalább írjon valami mentséget.

Várom a választ, jöhet akár privát üzenetben is. Ha van valakinek hasonló tapasztalata, vagy tudja hogy mi miatt van ez, azt is szívesen olvasnám.

"Ha egy hazugságot sokáig ismételgetnek embereknek, akkor az intelligensek számára az még ugyanúgy hazugság marad - a buták számára viszont igazsággá válik."

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.08.09. 20:35 

Becksy23 írta:

Nem azért írtam ám hogy kijavítsátok, dehogy. De ahogy nézem az oldal egyre igénytelenebbül van kezelve, a híreket még én is nagyobb pontossággal fordítanám le.

„Élvezem, hogy én lehet hátul középen. Több lehetőségem van így, jobban követhetem a csatárokat is, domináns és agresszív is lehetek, amiről úgy gondolom illik a játékomhoz. Azt hiszem ezt a felállás, amiben a legmagabiztosabb vagyok, remélem megtaláltuk a helyem”

Ez is szép. A hírszerkesztők közül van aki fórumozik?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.08.09. 13:20 

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.03.07. 14:05 
Allergic to Real Madrid

streyker írta:
Az megoldható hogy új email címet társítsak a profilomhoz? Sajnos az előző fiókomat a google letiltotta, és a hülye rendszerüknek köszönhetően nem tudom visszaszerezni.

Ha jól tudom, akkor van egy ilyen opció a felhasználói vezérlőpultban. Legalább is én ott változtattam meg az e-mail címem anno.

Akiknek tetszik: tothatt

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.03.07. 09:56 

Az megoldható hogy új email címet társítsak a profilomhoz? Sajnos az előző fiókomat a google letiltotta, és a hülye rendszerüknek köszönhetően nem tudom visszaszerezni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.01.09. 15:44 

Nálam eset szét csak a fórum kicsikét vagy mindenkinél?

Nem mutatja az új hozzászólást csak a meccstopiknál + a bejelentkezés résznél egymás alatt vannak a menüpontok nem egymás mellett

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.01.01. 18:49 

Köszönöm. Elvileg akkor szokott ez előjönni, amikor az adatbázis szerver kap egy kérést és a megadott időn belül nem jön válasz. Carras is írta korábban, hogy nála is volt ilyen, de akkor sem tudtam reprodukálni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.01.01. 17:57 

Na megnéztem megint, ha az img taget használom, akkor nem megy valamiért.

Ezt írja ki:http://i42.tinypic.com/2le2edk.jpg

"I never wanted Manchester United to be second to anybody. Only the best would be enough" - Sir Matt Busby

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.12.31. 16:21 

Amikor általános hibát ír ott a pontos SQL hiba is mellette szokott lenni, ha azt meg tudod mondani úgy könnyebb lenne utánanézni. Csak képeknél van ez? Én is szoktam előnézetet használni képeknél is, és nem szoktam ezzel a hibával találkozni. Előfordul időnként, hogy lassú a fórum, vagy nem éri el a szervert, akkor szoktak ilyen hibák előjönni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.12.31. 13:52 

Nem tudom velem van-e a gond, de ha képet akarok küldeni, és rámegyek az előnézetre akkor az oldal befagy, majd kiírja, hogy általános hiba. Már régebben is észrevettem, de akkor arra fogtam, hogy pont rosszkor akartam küldeni a képet :roll:

"I never wanted Manchester United to be second to anybody. Only the best would be enough" - Sir Matt Busby

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.12.20. 14:08 

csak nálam van olyan, hogy a fórumon 1-2 játékos neve, menüpontok valamint fent a pontos idő szócska alá van húzva 2x és ki van emelve kékkel?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.08.08. 11:58 
Allergic to Real Madrid

Nem tudom, hogy csak nálam-e gond, de mikor [img]-vel akarok illeszteni be képet, akkor a fórum megáll és általános hibát ír ki. Gondoltam szólok.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.08.04. 23:16 

Nincs igazán megfelelő topik erre, szóval ide írom. Szeretném visszavonni a lájkomat erről a hszről:
viewtopic.php?p=91448#p91448

Az ok egyszerű, amikor lájkoltam még nem teljesen ez a szöveg volt olvasható, később lett csak módosítva, betoldva részek. Előre is köszönöm.

Akiknek tetszik: CaptainRoy

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.23. 21:49 
Dr. Genya, az ősevertonos

Idézet:
természetesen kizárólag az újonnan kialakult jó hangulat és magas színvonal megtartása érdekében

Ez a lényeg.

Ezért meg is kérnélek, hogy ne húzd a kommentjeiddel a béka segge alá a színvonalat. Bár, ha jobban meggondolom, most hogy földi halandó lettél, már biztos ki merik törölni a te hozzászólásaidat is. :evillaugh:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.23. 21:33 

Ha már van ilyen nem működik topik, akkor szeretném jelezni, hogy nem működik a moderáció.

Ugyanis nem is olyan régen be lett ígérve nekünk, hogy innentől rendületlen, mindenkire vonatkozó, konzekvens sarokba állítgatások [cenzúrázások] lesznek természetesen kizárólag az újonnan kialakult jó hangulat és magas színvonal megtartása érdekében.

Ehhez képest most így este olvasgatva elég sok hsz csúszott át a rostán, aminek kigyomlálására ígéretet kaptunk. Csak szemezgetve néhány a mai termésből:
dom írta:
Gondoltam, hogy te leszel az, aki ezt kulon kiemeli idomilliomos letedre.

Neked biztos sokkal jobb testalkatod van. Es mielőtt elmondanad, hogy focista, olvasd el az idézett szöveg folytatását.
Ban him. Személyeskedés, provokálás, kioktatás.

WayneRooney írta:
Bár a Daily Fail féle lapok így is a logikátlannal próbálkoznak
Ban him. Kiváló sajtótermék gúnyolása, poénkodás.

matador írta:
Fellaini aláírt!
Ban him. Muppetek cikizése, gúnyolása.

CaptainRoy írta:
Beri, Anderson nem lusta, hanem motivációjától megfosztott. Noname, Anderson nem dagi, hanem gravitációs kihívásokkal küzd.

Figyeljetek már oda, hogy miket és hogyan irkáltok...

Ő csak egy 'person of size/substance'. Esetleg 'horizontally gifted'. Vagy 'differently weighted'.
Ban him. Magas lóról oktat másokat. Plusz a nyelvet is gyalázza.

(Some of this language makes me want to engage in an involuntary personal protein spill. It's getting so bad that any day now, I'm expecting to hear a rape victim referred to as an unwilling sperm recipient.)

noname írta:
Apám aki néha napján nézz focit nagyjából ismeri a keret 90%-át.
nézegettem az edzésképeket, volt 1 ahol Anderson Giggs meg még 3-4 ember rajta volt a képen amikor is futnak. első kérdése az öregnek:" Ilyen zsíros fejű lett Anderson?" :lol: :lol: tehát csak mi vagyunk hülyék, hogy daginak nevezzük..
Ban him and his father. Csúnyákat [igazat] írnak Andersonról, nem tisztelik. Elfogadhatatlan.

Norb írta:
Gondolom mindenki látta már a Fergies gangnam style videót, amibe Anderson is dagadtként van feltüntetve. Idézem a legfelső, top commentet, aki véleményem szerint angol lehet: Anderson has lost weight? Looks skinnier...
Ban him too, gúnyolodik, poénkodik, plusz ugyanaz mint az előbb.

dom írta:
Ez vicced? Vagy miert írtad? Sporold mar az energiadat értelmes dolgokra.
Ban him. Kioktatás, személyeskedés.

beri04 írta:
Anderson egyre csak dagadt, az erőnléte pedig egyre csak romlott. Nézzük meg megint, hogy érkezett vissza a csapathoz. Szerintem még hájasabb lett, mint valaha. Vicc ez az ember. Milliókat keres hetente és nem tudja kezelni a kibasztott testét. Hányan örülnének ilyen lehetőségnek? Ő elpazarolta. Húzhat a büdös picsába dagadt, lusta brazil.
Ban him. Nem tiszteli a játékosokat, dagadtozik, káromkodik.

CaptainRoy írta:
Bejelzett a fat signal?
Ban him. Személyeskedés, provokálás.

dom írta:
Szégyen, hogy egy értelmes kommented nincs rola.

Persze nyilvan, a helyi drukkerek kevésbé értenek a focihoz mint te.
Ban him. Személyeskedés, provokálás magas lóról.

Frenk the Red írta:
Ennyi szarrágást Andersonért.
Ban him. Provokálás, gúnyolódás.

noname írta:
ez nem pesszimizmus. egyszerűen ilyen játékos nem létezhet 1 olyan klubban amelyik a világ elit focijához tartozik. 1 ilyen reménytelen, dagadt, pöcs.
Ban him. Ismét Anderson, nem tiszteli, káromkodik.

dom írta:
Tudtommal Nani es Carrick nem játszott, raadasul nem is szarnak bele altalaban, de te biztos jobban tudod.
Ban him. Provokálás, kioktás ismét.

beri04 írta:
De ez a másik véglet, hogy van egy jó megmozdulása és azt hangoztatjuk. Oké, hogy megy a magyarázás, hogy hagyjuk a dagadtozást, de azzal, hogy ilyen ironikusan írsz ugyanazt csinálod, mint aki a súlyával poénkodik....
Ban him. Személyeskedés, kioktatás.

CaptainRoy írta:
Én sem. Kérdezd meg a kedvenc játékosodtól, ebben ő a nagy szakértő.
Ban him. Személyeskedés, provokálás.

dom írta:
Nem, inkább írjuk le, hogy dagadt huszonötmilliomodszor, mert az vicces és érdekes.
Ban him. Kioktatás, gúnyolódás.

CaptainRoy írta:
Na de beri!!! Volt EGY jó megmozdulása! Tessék befogni a szádat és örömtáncot járni!
Ban him. Kioktatás magas lóról, gúnyolódás.

beri04 írta:
Nem láttam, de gondolom ez ironikus. Én viszont nem iróniából írom le, hogy egy nagy rakás ... volt.
Ban him. Megint Anderson minősítése és nem is tiszteli. Szégyenteljes.

dom írta:
Anderson, de csúnya indítás, cseréljük már le, ezek ellen sem ér semmit.
Ban him. Provokálás.

CaptainRoy írta:
Azt benézte De Gea.
Ban him. De Gea tabu, ő egy kibaszott isten. (Ban me. Káromkodás.)

LetsgoMU írta:
Evans te szemét, tipszmikszűté?
Ban him. Értelmetlen, érthetetlen hsz, játékos becsmérlése.

Mr. United írta:
Nem tehetek róla, hogy ez az igazság. [Anderson kövérségéről]
Ban him. Igazat ír Andersonról, nem tiszteli a játékost.

matador írta:
Anderson viszont reménytelenül kuka.
Cavalera írta:
Épp akartam írni én is...
beri04 írta:
Nulla, semmi jelenléte a középpályán.
Ban them. Ugyanaz.

És a végére természetesen: ban me. Moderátorok kioktatása magas lóról, a színvonal béka segge alá húzása.

Where is our self-appointed saviour when we need one??? :cry: :cry: :cry:

Akiknek tetszik: CaptainRoy, Norb, Frenk The Red, potteR, Carras

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.06. 13:49 
Allergic to Real Madrid

Most már nincs gond, ugyanolyan gyors, mint eddig.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.06. 13:19 
Allergic to Real Madrid

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem ma a fórumot alig akarja a böngészőm betölteni. Valaki másnak ez még okozott gondot?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.05. 19:09 

Kipróbáltam és nálam Firefoxon (21.0) is megy.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.05. 16:26 

Srácok, annak mi lehet az oka, hogy Chrome-mal be tudok lépni a fórumba, de Mozzillával nem? :roll: Kiírja, hogy sikeresen bejelentkeztem, de aztán bárhová kattintok, a következő oldalon már ismét ki vagyok lépve. Nem nagy probléma, mert akkor fórumozok Chrome-ról, csak gondoltam írok, hogy tudjatok róla. ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.11.16. 17:10 
Adminisztrátor

Butters írta:
Cantonás hírnél az van írva, hogy a strandröplabda válogatottat irányította. :)

Tudjuk, javítottuk... :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.11.15. 18:58 
Fantasy football master

Cantonás hírnél az van írva, hogy a strandröplabda válogatottat irányította. :)

Akiknek tetszik: Norb

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.11.12. 20:09 

én minden topicban kaptam hibaüzenetet. de már oké minden! :like:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.11.12. 18:56 
Adminisztrátor

Carras írta:
Jobban megnézve nekem is elég sok topic nem elérhető.

Légyszi legközelebb másold be amik nem jönnek be. Mindenhol ugyanazt a hibaüzenetet kaptad?

Most már elvileg jó...amúgy bocs mindenkitől, a szolgáltatónál szórakoznak.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.11.12. 17:11 
Allergic to Real Madrid

Jobban megnézve nekem is elég sok topic nem elérhető.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.11.12. 16:56 
Fantasy football master

Carras írta:
Ha beakarok lépni a Van Persie topicba, akkor általános hibát ír ki, s csak annál a topicnál van gond.

Én szinte egyikbe se tudok belépni, tehát te még jól jártál. :shakefist:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.11.12. 16:50 
Allergic to Real Madrid

Ha beakarok lépni a Van Persie topicba, akkor általános hibát ír ki, s csak annál a topicnál van gond.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.11.04. 21:00 

Arsenal meccs közben vettem észre, hogy nekem, de leshet másoknak is a megtett tippeket semmisnek vette a rendszer, mintha nem is tippeltem volna, szóval újra tippeltem. :roll:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.11.04. 17:55 
Adminisztrátor

irahib17 írta:
Az utóbbi 3 napban nem töltődik be az oldal, pl a nov. 3.-i meccseket sem tudtam megtenni pont a tippjátékban emiatt. más is észlelt ilyet a napokban vagy egyénia probléma? a választ előre is kösz!

Sajnos a szolgáltatónknál van valami baj, péntek dél óta alig-alig lehet elérni az oldalt...ráadásul nem is dolgoztak náluk hétvégén. :|

Ami a tippjátékot illeti, ha van rá lehetőség, akkor máskor ne várj az utolsó pillanatig a tippeléssel, mert a következő forduló meccseit az adott kör utolsó találkozója után kb fél órával már feltesszük.

Elnézést a kellemetlenségért, remélhetőleg holnaptól rendeződik a probléma...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.11.04. 17:01 

Az utóbbi 3 napban nem töltődik be az oldal, pl a nov. 3.-i meccseket sem tudtam megtenni pont a tippjátékban emiatt. más is észlelt ilyet a napokban vagy egyénia probléma? a választ előre is kösz!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 134 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]