Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
  Nyomtatóbarát verzió

Re: Utazás United-meccsre
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2017.10.20. 20:53 
Self-appointed booze quality control technician

hogyan tudnék szerezni jegyet a márciusi unted-liverpool meccsre? nekem semmi extra nem kell. lenne hol aludjak meg minden. csak egy jegy. tud valaki esetleg segíteni? vagy még talán idegenbeli londoni meccsre is érdekelne.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.12.12. 21:46 

Ide elfelejtettem beírni: kijutottam a meccsre! :) Előtte este felmentem a weboldalra, voltak helyek a Sir Alex Ferguson Stand tetején, meg az egyik kapu mögötti rész tetején. A SAF Standet választottam (az ár is közrejátszott, nem készültem ennyi pluszpénzzel), ami rossz döntésnek minősült, nulla hangulat volt ott fenn. Viszont meccs előtt a Bishop Blaize felejthetetlen élmény volt, imádom a szurkolói dalokat, úgyhogy nem volt kérdés, hogy felkeresem, jobban tetszett, mint maga a meccs. :)

Majd ha érdekel valakit, írok hosszabb beszámolót is. ;)

Akiknek tetszik: tothatt

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.09.28. 14:44 

Menj szurkolj a stadion elé. Tudod mint a nagy magyar ultrak.. :lol:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.09.27. 12:55 

Max próbálj írni nekik hogy van-e elérhető jegy hátha reagálnak rá valamit hogy még van-e vagy már elfogyott, ennyit megér. Úgyis értesítenek hogy mi a helyzet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.09.26. 23:23 

Aleksz írta:
Hát nem tudom van-e még jegy (szerintem nincs), de ha kiváltod a membershipet és nem jut jegy akkor nem fogják visszafizetni a 32fontot. A kettőnek nincs köze egymáshoz, csak annyi, hogy jegyet csak membershippel tudsz venni, de nem jár mellé automatikusan a jegy.

Azért is érdeklődöm, hogy ha van esélyem akkor vennék membershipet, csak ugye erről a gépről valamiért nem érem el a jegyes oldalt, és nem tudom, így mennyire éljem bele magam... :) De ha meg nincs, akkor másra megy a 32 font.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.09.26. 22:18 

Hát nem tudom van-e még jegy (szerintem nincs), de ha kiváltod a membershipet és nem jut jegy akkor nem fogják visszafizetni a 32fontot. A kettőnek nincs köze egymáshoz, csak annyi, hogy jegyet csak membershippel tudsz venni, de nem jár mellé automatikusan a jegy.

"I never wanted Manchester United to be second to anybody. Only the best would be enough" - Sir Matt Busby

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.09.26. 21:19 

Srácok! Tudnátok nekem segíteni légyszi? Nagyon-nagyon örülnék most valakinek! :)
Novemberben megyek Manchesterbe, és pont akkor leszek kinn, amikor a PSV jön az Old Traffordra. Szerintetek lehet még jegyet vásárolni a november végi meccsre?
És van olyan forgatókönyv, hogy kiváltom a membershipet, de mégse jut jegy, és így (majdnem) a semmire húznak le 32 fonttal?

Nagyon szépen köszi minden választ!

u.i.: ha a jegyvásárlós oldalra megyek, akkor hetek óta az alábbi szöveg fogad - mással is ez történik?
"Forbidden
You don't have permission to access /muticketsandmembership/default.aspx on this server."

Az egész eticketing oldal nem jön be hetek óta.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.21. 21:38 

Konkurens oldallal mentem. Eredetileg az itteni csoporttal akartam intézkedni, de hát még a főoldalon is decemberi cikkek vannak szóval...

Régóta tervezem, ahogy lesz meló -> fizu -> pénz akkor megyek és így is lett :D Tavaly nyáron átvettek államira a fősulin, elkezdtem melózni és hát elég egyértelmű lett a szitu. :D
Arsenal meccs a másik nagy álmom volt, ez még a régebbi időkből maradhatott meg. És hát szezon vége, Arsenal, utolsó meccs, és még pénzem is van, muszáj volt. Egy percét nem bántam meg, tényleg csak ajánlani tudom, aki tud menjen. :like:

Hogy mennyibe: sokba :D út 135e, ebbe szállás, meccsjegy, stadiontúra, repülőjegy. Erre jött az ottani tömegközlekedés (5,8font a hétvégére). Ez a minimum, ezen felül jön a költőpénz, kajapénz. De 3 napig bárki elvegetál, főleg, hogy két csodás pillanat között időd sincs enni :D

"I never wanted Manchester United to be second to anybody. Only the best would be enough" - Sir Matt Busby

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.21. 19:16 

amúgy hogy jutottál ki? min keresztül vagy csak spontán? és mennyibe jöttél ki végül?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.18. 23:29 

Ezt a mondatot nem fejeztem be :D

Szóval: Én rooney nem játszását negatívumként éltem meg, csatárként számomra még mindig jó játékos, jó lett volna látni a pályán is. Természetesen Carrick nagyon hiányzott.

Am most nézem, Roo kirakott egy vidit, hogy amíg ő megáltt aláírni a fia is aláírt egy pár mezt :lol: Kár h Wayne is csak a MU Foundationos gyerekeknek írt alá, meg pózolt, a szurkolókhoz már nem jött oda.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.05.18. 21:52 

Kis összefoglaló a hétvégéről:

Aki tud az menjen! Nem számít ki ellen, nem számít mikor, nem számít milyen a csapat, menjen! A stadiontúra, a múzeum, maga A stadion, a Trinity szobor, a München Tunnel minden 5csillagos. Komolyan mondom, azért megéri kimenni, hogy körbevezessenek a stadionban és hazagyere rögtön utána. Elképesztő élmény, főleg, hogy az idegenvezető olyan beleéléssel adja át minden négyzetcentiméterét a stadionnak, hogy hihetetlen. Az öltöző, a lelátó, a kispad, a sajtószoba... Annyi kicsi információt oszt meg, amit a nem United hívek nem is értenének, hogy hihetetlen.

A meccs amúgy szerintem jó volt, 60percig egy olyan Unitedet láttam élőben, mint amit TV-be se sokszor. Az utolsó előtti sorban ültem, de egyszerűen olyan pazar a kilátás, hogy nem tudom elmondani. Hiába is mondanám, úgysem hinnétek el, hogy megéri oda is felülni, mindent látni a pályából. Blackettnek félpercig ordítottam, hogy zárjon ki Walcottra, kár, hogy olyan magasan ültem és nem hallotta... No meg magyarul se tud szegény... Azért hatalmas élmény volt, még így is, hogy Youngot Failt és Falcaot kellett néznem. Én Rooney

Meccs után természetesen megnéztem a játékosokat, ki tudja mikor kerülök megint testközelbe velük. Had ne mondjam, hogy Mr szimpátiának, alá Di Maria, úgy kellett szólni a biztiőröknek, hogy legyen szíves legalább a MU Foundation-os kiscsávóknak adjon pár autogrammot. Én kettőt szereztem a Captaintől (Smalling) és a Juantól :joy: , amúgy még Shaw, Falcao (bár neki nem nyújtottam oda a mezt) és a két spanyol volt aki becsülettel végigjárta a szurkolókat. Angel egy ilyen remek szezon után gondolta nem köszöni meg a szurkolóknak az énekeket, biztatást. Rooney kiintett, Ryan adott egy pár aláírást, de hát ő már eleget letett az asztalra, hogy ne kelljen végigjárnia mindenkit. Januzaj és Fail jött ki először, kb rá sem néztek az emberre, Blackett meg azt se tudta milyen rendezvényen van :lol: Olyan zavarba volt, hogy gyorsan le is lépett. A többiek (Carrick, RvP, Rafael stb) vagy a sor végéhez odamentek, vagy gyorsan végigrohantak.
Ott volt még Park aki családostól rohant a kocsijához. Kár érte.

Egy szó mint száz: alig várom a következőt :)

És még trófeaátadást is láttam, mert az U21-eseknek a meccs előtt odaadták :P

ui: Ez a két argentin mint két rossz csöves :lol: Ha nincs rajtuk manchesteres zakó akkor meg nem ismerem őket. Na jó Rojot a hatalmas gyémánttetkójáról. Blind meg mint valami 17éves suhanc ezzel a hajjal meg magasággal...

CaptainRoynak kis bónusz: Falcaonak kifigyelt a karórája, hát mit ne mondjak... Ha láttad volna akkor nem az iPhonen lennél kiakadva :lol:

Akiknek tetszik: Peety, Simi, CaptainRoy, noname

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.12.05. 17:33 

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy 2015-ben lesz-e manutd.hu által szervezett utazás az Old Traffordra?

Köszönöm!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.08. 12:19 

Lényegében a membership nélkülözhetetlen abból a szempontból hogy jegyet tudjál venni. Bár ha jól emlékszem be lehet próbálkozni azt is h otthon hagytad a membership-et és akkor nyomtatnak (de sztem akkor név alapján rád keresnek hogy valóban van-e membership-ed vagy sem)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.08. 03:20 

Sophie írta:
Sziasztok!

Tud valaki segíteni? A MU-Crystal Palace mérkőzésre szeretnék jegyet venni. Jegyirodákban elég drágának tűnik, tagságim viszont nincs. Köztes megoldás?
Továbbá van valami tippetek valami elfogadható szálláshelyre?

Még nem voltam kinn sose, de látom, más nem ír.
Én ha kimennék, simán vennék egy membershipet, aztán a jegyet. De ha jól gondolom, a manutd.hu szervez túrákat, amikben minden benne van, szállás-út-meccsjegy. Bár nyilván ahhoz is kell membership, de szerintem az nagyjából megkerülhetetlen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.09.15. 14:35 

Sziasztok!

Tud valaki segíteni? A MU-Crystal Palace mérkőzésre szeretnék jegyet venni. Jegyirodákban elég drágának tűnik, tagságim viszont nincs. Köztes megoldás?
Továbbá van valami tippetek valami elfogadható szálláshelyre?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.08.17. 09:45 

Ha a szurkolói klubbon keresztül szeretnék jegyet vásárolni, annak milyen feltételei vannak? Melyik meccsre és milyen árkategóriájú jegyet tudok igényelni? Konkrétan azt szeretném tudni, hogy mennyi esélye van, hogy a hazai kispad közelébe, mögé/mellé szerezzek jegyet :D

Illetve a tavaszi meccsekre (mondjuk az utolsóra, Arsenal ellen) mikortól lehet igényelni jegyet? Nagyon szépen köszönöm :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.03.24. 15:12 
Év fórumozója 2014

Köszönöm szépen, megnézem mindegyiket! :)

Idézet:
Csak most az öltöző legyen a cél. Ha Fergie-nél már egyszer bejött...

Szerintem kiprobalom, max kitiltanak 1-2 évre, amíg Moyes itt lesz. :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.03.24. 14:42 

A Bishop Blaize nevű pub a stadiontól 5 percre található. Nagyon hangulatos, komoly atmoszféra szokott uralkodni ott meccsnapokon. Érdemes benézni, ha már arra jár az ember.

A Trafford Pub is az OT közelében van. Pofa sör mind két helyen aztán irány a meccs!

Nem hagynám ki ezeket a helyedben. Ami még köthető a csapathoz az a Rosso Restaurant. Rio tulajdonában áll, eléggé súlyos történet. Sok híresség szokott megfordulni arrafelé.

Akiknek tetszik: dom, Aleksz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.03.24. 13:46 
Philosophy: score goal - win game

dom írta:
Valaki tud valami stratégiát, hogy lehet a játékosokat megközelíteni?

Idézet:
Simán megtudtam, hogy hol lesz, felvettem egy öltönyt és besétáltam mintha meg lennék hívva.

Csak most az öltöző legyen a cél. Ha Fergie-nél már egyszer bejött... 8-) :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.03.24. 13:35 
Év fórumozója 2014

Valaki tud valami stratégiát, hogy lehet a játékosokat megközelíteni? Holnap megyunk a City-meccsre es Rooney-nak meg akarom mondani, hogy takarodjon. :mrgreen:

Illetve, ha esetleg tudtok valami érdekességet a stadionturan es múzeumon kívül a csapattal kapcsolatban, azt is megköszönöm.

Vissza a tetejére

Re: Jegyvásárlás
HozzászólásElküldve: 2014.02.10. 16:27 
Adminisztrátor

Mufan99 írta:
Sziasztok! Szeretnem megkérdezni, hogy tudok offi membership nélkül jegyet vásárolni? A Hull elleni mérkőzést szeretnem megtekinteni. Előre is koszi a segítséget.

GGMU

Nem, a Membershipre töltik rá a meccsjegyet.

Vissza a tetejére

Jegyvásárlás
HozzászólásElküldve: 2014.02.10. 15:42 

Sziasztok! Szeretnem megkérdezni, hogy tudok offi membership nélkül jegyet vásárolni? A Hull elleni mérkőzést szeretnem megtekinteni. Előre is koszi a segítséget.

GGMU

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.07.20. 21:56 

zoltanm09 írta:
Sziasztok !

A Community shield meccsre való jegyszerzésről tud valaki valamit ? Tényleg úgy van hovy most igényelek és a meccs előtt 2 héttel szólnak hogy vehetek e jegyet ? Nem lehet igy repülő vagy szállást se intézni bár a legkevésbé érdekli ez őket gondolom...

Már lehet jegyeket venni a United oldalán.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.14. 07:50 

Sziasztok !

A Community shield meccsre való jegyszerzésről tud valaki valamit ? Tényleg úgy van hovy most igényelek és a meccs előtt 2 héttel szólnak hogy vehetek e jegyet ? Nem lehet igy repülő vagy szállást se intézni bár a legkevésbé érdekli ez őket gondolom...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.06.13. 22:35 

Közületek tervezi valaki, hogy kiváltja a következő szezonra az Official Membershipet a Unitednél? És egy manchesteri utat?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.18. 15:44 

Tagsági kártya, évkönyv, DVD, toll, kitűző + szezon közben még jön két magazin.

Akiknek tetszik: pasztito

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.18. 15:29 

sziasztok, kérdés, megtudjátok mondani hogy az official membership-ben mi van benne a 35 fontos csomagban pontosan? mert az oldalon nem találtam meg teljesen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.09. 16:33 

Matyi írta:
Ha fergienek lenne búcsúmeccse arra kimegyünk?

Tempting

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.09. 12:04 
Müller brand ambassador

Ha fergienek lenne búcsúmeccse arra kimegyünk?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.28. 15:14 

noname írta:
Championship meccset is meggusztáltatok? :mrgreen:

Yes :D Bogdán melegített nagyba :D ordítunk neki erre hátra néz h jól hall-e, aztán megtapsolt minket!
Bár sajnáltam a végén nem jött oda pedig jó lett volna

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.27. 12:46 

Championship meccset is meggusztáltatok? :mrgreen:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.26. 07:02 

Aleksz írta:
Ja és miért bal oldalt vannak a játékosok? :D

Stretford End miatt lényegében, egész lényege h fanatikus szurkolók mellett jöjjenek ki a játékosok :)

Akiknek tetszik: Aleksz

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.25. 19:18 

Hú de jó ezt olvasni, köszi az élménybeszámolót :) el sem merem képzelni milyen élmény lehet az OT-n, mert csak irigykedek :D

Maggot írta:
Másik nagy élmény számomra ahogy a játékos kijáróban mesélte h miért bal oldalt van a United

Ja és miért bal oldalt vannak a játékosok? :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.25. 16:15 

Képek:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4718745448322.1073741826.1285090181&type=3

Mellesleg csak annyit hogy hivatalos MU facebook oldal kirakta a csoport képünket és írtak pár sort is ;)

Videót csináltam egyet de minőségileg gyatra szóval kár lenne érte!

Am még Boltonba is átmentünk Bogdánt megnézni ;)

Akiknek tetszik: tothatt, potteR

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.25. 15:33 

Képek, videók? :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.25. 13:35 

potteR írta:
Maggot, mesélnél egy kicsit az Old Trafford atmoszférájáról?
Hogyan éltétek meg, milyen volt a körítés és a hangulat?
TV-n keresztül egészen más, mint személyesen persze.

Igazából szerintem elmesélni nem igen lehet mert ezt átélni lehet és akkor tudod igazán megérteni h milyen. Körítés stadion túra pl csillagos 5-ös, ott volt egy-két kurva nagy dolog. Pl be vitt minket az idegenvezető (tiszta Howard Webb volt) a sajtótájékoztató szobába erre sunyi módon úgy csinálták h egy ajtó mögött hirtelen annyit láttunk hogy ott van benn valaki?! Aztán néztük megint mikor nyitották egy kicsit ki az ajtót és látom h melegítő felsőn rajta van hogy AF. Nah mondom baszod itt van SAF, erre Dave (idegenvezetőnk) mondja h itt egy kis meglepi menjünk be. Aztán láttuk h csak egy viaszbábú de szinte tökéletes másolat Fergie-nek :D Mondta is h 2órán át volt a maszk Fergie-n de elaludt közben :D Másik nagy élmény számomra ahogy a játékos kijáróban mesélte h miért bal oldalt van a United és egy kis játékként két csapatra oszlottunk majd játék gyanánt mondta h melegítsünk mintha játszanánk majd a pályán, majd zenét bekapcsolva vonultunk be a pálya mellé mintha mi lettünk volna a csapat!
Dave barátunkat egy ajándék sállal megleptük nagyon örült neki!
Atmoszféra elég jó volt eltudod képzelni mikor 70ezren énekeltük RvP dalát vagy Carrickét :)
Mellesleg vasárnap City meccset egy pub-ba néztük ahol volt kb 5-6 City fan (kb 60 év feletti volt mind :D), nem igen tetszett nekik ahogy őrjöngtünk a 3 gólnál :)

Ha van kérdés esetleg, akkor válaszolok szívesen :)

Akiknek tetszik: Joker, tothatt, potteR, giornalista

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.25. 09:26 

Maggot, mesélnél egy kicsit az Old Trafford atmoszférájáról?
Hogyan éltétek meg, milyen volt a körítés és a hangulat?
TV-n keresztül egészen más, mint személyesen persze.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.25. 07:31 

Bal oldalt fenn N4408-as bejárattól balra, 2 ember is be van jelölve (köztük egyik én)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.24. 18:39 

Maggot, merre ültetek?

http://chevrolet-manutd-360fanpic5.tag. ... /index.php

Akiknek tetszik: pasztid

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.04.24. 13:37 

Kedves MANUTD.HU!

Ha megvenném az éves bérletet tőletek akkor lenne esély arra hogy azzal a Swansea meccsre tudnátok jegyet szerezni? Válaszotokat előre is köszönöm! Esetleg aki ebbe tudna segíteni nagyon hálás lennék.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 372 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]